Nie ma wątpliwości, iż profesjonalny serwis urządzeń medycznych, stanowi jeden z kluczowych filarów sprawnie działających sprzętów, które wykorzystywane są w szpitalach, w gabinetach lekarskich, w przychodniach zdrowia czy w prywatnych klinikach. Bo choć mielibyśmy najwyższej jakości sprzęt, ten nie jest bezawaryjny i nieomylny. Jak każde urządzenie elektryczne może ulec zepsuciu i konieczności naprawy. Wraz więc z kupnem wszelkiego rodzaju urządzeń, w tym aparatów EKG, aparatów USG, kardiotokografów czy też innych sprzętów, zawsze serwis aparatury medycznej odgrywa element priorytetowy.

Każda placówka medyczna, która posiada w swoim wyposażeniu wyroby medyczne, musi współpracować z serwisem medycznym, który to wykonuje w obrębie sprzętów różnorodne działania, tak, aby te w bezpieczny i skuteczny sposób, mogły być wykorzystywane podczas diagnostyki i leczenia pacjentów. Oczywiście każdy serwis aparatury medycznej jest w stanie zaoferować nam inną jakość usług i inną formę współpracy. Dla każdej placówki medycznej kluczowym elementem powinno być więc to, aby współpracować zawsze z najlepszymi.

Jeśli Twój sprzęt medyczny przestał działać:

  1. Zadzwoń lub napisz do nas i opisz problem.
  2. Na początku zdalnie (przez telefon) postaramy się rozwiązać problem z Twoim sprzętem medycznym
  3. Jeśli okaże się, że usterka jest poważna, lub z góry będziemy mieć pewność, że zdalnie nic nie da się zrobić, poprosimy Cię o przesłanie sprzętu do naszego serwisu medycznego
  4. Jeśli od razu będziemy wiedzieć, że sprzęt jest zbyt duży, by go przewieźć, przyjedziemy do Twojej placówki i zobaczymy, co da się zrobić.
  5. W czasie naprawy bądź bezpośrednio po, zraportujemy Ci nasze działania i ustalimy sposób przekazania sprzętu. 

Autoryzowany i nieautoryzowany serwis urządzeń medycznych, stanowi bez wątpienia element nadrzędny skutecznie działającego sprzętu. Bez niepotrzebnych awarii, bez zakłóceń, niewłaściwej kalibracji, bez niemożności pracy z powodu niewykonanego przeglądu sprzętu medycznego. Zakup wyrobów dla placówek medycznych, w tym szpitali, gabinetów lekarskich, przychodni czy prywatnych klinik, powinien więc być połączony ze sprawnie działającym serwisem aparatury medycznej i tylko wtedy dany zakup jest w stanie spełnić potrzeby odbiorców w 100%.