Odpowiedni serwis medyczny, to jeden z niezwykle ważnych aspektów, zaraz obok zakupu dobrej jakości sprzętu medycznego, który wpływa znacząco na użytkowanie urządzeń. Wiadomo przecież, że im lepszy sprzęt znanego i cenionego na rynku producenta, tym większe będzie zadowolenie z możliwości jego wykorzystania. Trzeba jednak mieć świadomość, że i pełna nad nim opieka fachowego zespołu inżynierów serwisu sprzętu medycznego, ma tak samo duże w tym wszystkim znaczenie. Co więc taki serwis jest w stanie zaoferować? Jaki wachlarz usług ma do zaproponowania, aby klient mógł otrzymać to wszystko, na czym tylko mu zależy?

serwis-medyczny-cennik-napraw

CENNIK USŁUG ZNAJDZIESZ TUTAJ: SERWIS_MEDYCZNY.pdf

Zawsze stawiamy na jakość wykonywanych usług i niezawodność. Dlatego pracujemy na sprzętach najwyższej jakości. Jednym z nich jest tester bezpieczeństwa urządzeń medycznych RIEGEL. To najnowocześniejszy i najlepszy sprzęt do wykonywiania testów jakościowych jaki znajduje się na rynku europejskim. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój sprzęt medyczny jest w dobrych rękach oraz że nasz serwis będzie świadczył usługę na najwyższym, wysokim poziomie. Wszystko dlatego, że za powierzone nam urządzenia medyczne odpowiada najlepiej wykwalifikowana kadra w Polsce.

Dostępne na rynku wyroby medyczne służą ratowaniu życia. Bez względu na ich rozmiar i przeznaczenie, w każdym przypadku kluczowe jest bezpieczeczne i skuteczne działanie. Aby było to możliwe, istotną rolę odgrywają w tym wszystkim przeglądy techniczne sprzętu medycznego. Odpowiedni serwis aparatury medycznej, pozwala na to, aby wszelkie urządzenia działały sprawnie i w pełni bezpiecznie i dla obsługującego je personelu i dla osób, przy których są one wykorzystywane.

Norma PN-EN 62353:2015 dotyczy serwisów urządzeń medycznych. Mówi o obligatoryjnych czynnościach, jakie musi wykonać technik pracujący ze sprzętem medycznym. Dokładniej rzecz ujmując, to lista niezbędnych i koniecznych czynności, które pozwolą mieć pewność, że naprawa czy test urządzenia nie powoduje niebezpieczeństwa dla życia pacjenta lub personelu.

serwismedyczny.pl jest jedyną firmą w Polsce, która poza naprawą analizatorów składu ciała SECA, przeprowadza ich certyfikację. Dokument ten jest niezbędny każdej placówce medycznej, która chce korzystać ze sprzętów seca. Nasz technik to jedyna osoba w kraju, posiadająca takie kwalifikacje. Oznacza to, że nikt w Polsce bez pomocy naszej firmy, nie może pełnoprawnie serwisować i nadawać uprawnień do korzystania z analizatorów medycznych SECA.